Lesní mateřská škola Těptín

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Přemýšlíte o programu na letní prázdniny pro vaše děti a netroufáte si je poslat na klasický tábor? Chcete, aby léto strávily se svými vrstevníky? Dopřejte jim pobyt v přírodě a zábavu na našich letních příměstských táborech.


Červencový příměstský tábor v Těptíně – Námořnická výprava za pokladem

15. - 19. 7. 2024

Vyplujeme společně z našeho zázemí a budeme se "plavit" okolními lesy. Budeme potřebovat všechny ctnosti námořníků – odvahu, zručnost a výřečnost. Díky plnění úkolů, luštění tajných map a společnému překonávání nástrah snad na konci tábora doplujeme k pokladu.

Srpnový příměstský tábor v Těptíně – Tábor 4 živlů

12. - 16. 8. 2024

Vydáme se na cestu za poznáním čtyř přírodních živlů - země, vody, vzduchu a ohně, které tvoří svět a život by bez nich nebyl. Jako malí průzkumníci půjdeme objevovat jejich moc a sílu. Vládci čtyř živlů se nedávno nepohodli, kdo z nich má největší moc. Naším celotáborovým úkolem bude nalézt všechny vládce živlů a pomoci jim k usmíření.Oba termíny jsou určeny dětem ve věku 4 - 10 let včetně a probíhají vždy v doprovodu 4 zkušených vedoucích. Maximální počet dětí na jeden termín je 32. Tábor se uskuteční v případě, že se na jeden termín přihlásí alespoň 16 dětí.

Tábor má vždy hlavní táborové téma, které děti provází celým programem. Ten probíhá venku v okolních lesích a v zázemí na pozemku lesní školky. Nechybí ani celodenní výlet, hry, tvoření a přátelská atmosféra. Tábory vedou dlouholetí zkušení průvodci, se kterými se vaše děti nudit nebudou. Pokud chcete dětem na léto zajistit zábavný týden v přírodě na čerstvém vzduchu, neváhejte je přihlásit.

Kde: zázemí Lesní mateřské školy Těptín, Tisová ul.

Čas: 8:00 - 16:00 hodin

Cena: 4000,- Kč/týden včetně oběda, celodenního výletu včetně dopravy a případného vstupu a pojištění odpovědnosti za škodu.

Svoji účast, prosíme, potvrďte mailem na: plaminek@skolateptin.cz zasláním jména a data narození dítěte.

Částku, prosím, zašlete do 10 dnů od odeslání přihlášky na účet číslo 2400501575/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, termín tábora a jméno dítěte.

Tábory vede: bude upřesněno


STORNO PODMÍNKY:

Zrušení přihlášky na příměstský tábor ze strany objednatele (zákonného zástupce dítěte):

  • objednaný pobyt na PT je možno zrušit pouze písemnou formou (mailem) na plaminek@skolateptin.cz
  • objednatel (zákonný zástupce) je povinen při zrušení pobytu zaplatit odstupné, jehož výše je stanovena takto:
  • v době delší než 40 dnů před konáním tábora vratná celá část z ceny PT
  • 39 - 15 dnů před konáním tábora 50% z ceny PT
  • v době kratší než 14 dnů před konáním tábora 100% ceny PT
© 2023 Lesní mateřská škola Těptín. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!